WhatsApp İletişim

Müşteri Kredi Kartı Bilgi Gizliliği
Siparişlerinizin ödemelerini gerçekleştirirken, ödeme sayfası üzerinden yaptığınız işlemlerdeki kredi kartı bilgileri sadece ilgili bankanız ve sizin arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartınızla ilgili bilgiler hiçbir şekilde kayıtlarımızda tutulmamaktadır.

128 Bit Şifreli İletişim (COMODO SSL Sertifikası)
Ödeme sayfamızda kredi kartınız ile gerçekleştirdiğiniz ödeme esnasında bankanız ve sizin aranızdaki bilgi akışı COMODO SSL tarafından 128 bit ile şifrelenmektedir. Bu şekilde web sitemizde de dahil olmak üzere 3. şahıslar kesinlikle bu bilgilere ulaşamamaktadır. Bu yönüyle dünya güvenlik standartlarında kabul gören bir veri güvenliği sağlanmaktadır.

Kredi Kartı ile Peşin Ödeme
Siparişinizin ödemesini, Türkiye'de faaliyet gösteren tüm bankaların kredi kartları ile peşin (tek seferde) yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde firmamız yada banka tarafından herhangi bir ekstra ücret veya komisyon alınmaz.

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme
Siparişinizin ödemesini kredi kartınız ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Taksitli ödemelerde sadece üye iş yer olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile gerçekleştirebilirsiniz. Ürün sayfasındaki "Taksit" sekmesinde veya sitemizdeki reklam panolarında, hangi türdeki kartlara (World, Bonus, Axess, Cardfinans, Maximum, Paraf,) kaç taksit yapıldığı yayınlanmaktadır.
Kredi kartına taksit yapılması için, kartın hangi bankadan alındığı değil ait olduğu kart grubu önemlidir. Örnek olarak; Sitemizdeki Denizbank üye işyeri olup Bonus Kart grubuna dahil bir sistem içersindedir. Bu sebeple Bonus Kart sahibi tüm müşterilerimiz, kartı hangi bankadan aldıkları önemli olmadan alışverişlerini taksitli gerçekleştirebilirler. Aynı prosedür tüm diğer kart grupları içinde geçerli olmaktadır.

Banka Havalesi ile Ödeme
Siparişlerinizin ödemesini Banka Havalesi / EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Sepetinizde ödeme seçeneği olarak banka havalesini seçip, bir sonraki adımda ekranda gözükecek olan firma hesabımıza veya aşağıdaki bankalardan herhangi birine ödemenizi gerçekleştiriniz. Lütfen firma hesabımıza göndereceğiniz tutar ile sipariş tutarınızın aynı olmasına dikkat ediniz ve ödeme yaptıktan sonra Müşteri Hizmetlerine WhatsApp ile ödeme yapılan hesap adı ve nosu, banka adı ve şubesi, ödeme tutarı bilgilerini mesaj atınız.


Ara

Ürün bulunmamaktadır

Belirlenecek Kargo
0.00 $ Toplam

Alışverişi Tamamla